Sala konferencyjna OFFICIUM

25sie 2017

Centrum Giełdowe S.A. uprzejmie informuje, że do Państwa dyspozycji przygotowana została nowa sala konferencyjna w Kompleksie „Centrum Giełdowe”. Sala „OFFICIUM” jest już czwartą salą konferencyjną w ofercie najmu krótkoterminowego naszej Spółki. Sala konferencyjna „OFFICIUM” znajduje się na poziomie „0” bezpośrednio przy ul. Książęcej.
Na swoim wyposażeniu posiada monitor wielofunkcyjny (ponad 70 cali) i nowoczesne umeblowanie zapewniające komfortową pracę zarówno mniejszym, jak i większym grupom użytkowników (do 20 osób). Aranżacja sali może zostać dostosowana indywidualnie do charakteru spotkania, Państwa potrzeb i wymagań. Sala posiada również własne zaplecze sanitarne zlokalizowane na poziomie „-1”.
Sala oferowana jest do najmu w modułach 4 – godzinnych lub na cały dzień. Mamy nadzieję, że będziemy mogli stać się gospodarzem organizowanych przez Państwa spotkań biznesowych, szkoleń i prezentacji.
W przypadku zainteresowania najmem sali konferencyjnej „OFFICIUM” prosimy o bezpośredni kontakt z sekretariatem Spółki: tel. (22) 537 70 05, email: cg@cgsa.com.pl.
Zapraszamy