Aktualności

10maj 2023

Przenikania_1

Serdecznie zapraszamy na nowy cykl wystaw do naszego budynku. Więcej o wystawie.
CZYTAJ WIĘCEJ

INTERWENCJE II

Koncepcja Interwencji II jest kontynuacją myśli artystycznej, która istniała i istnieje w polskiej sztuce nowoczesnej. Ważne jest nawiązanie relacji z obserwatorami, na wspólnym odkrywaniu świata unikalnych wartości.

CZYTAJ WIĘCEJ
09sty 2023

Sekwencje #4 Kim jesteś?

Zapraszamy na ostatnią z cyklu Sekwencji wystawę, na której będą prezentowane prace Tadeusza Kantora i Angeliki Markul. Wystawa mieści się w holu głównym Kompleksu Centrum Giełdowe.

CZYTAJ WIĘCEJ
14wrz 2022

Sztuka Kocha Design „Recykling Art”

7 artystów, 7 foteli. 7 unikatowych dzieł sztuki. Jeden z nich prezentowany będzie w naszym holu głównym. Fotel RM 58 zaprojektowany przez Romana Modzelewskiego został przemieniony artystycznie przez Magdalenę Głodek i Brigitte Bardot. Fotel będzie można oglądać od 19 lipca do 30 września br.

CZYTAJ WIĘCEJ
19lip 2022

Sekwencje #3 Czerwona energia

Serdecznie zapraszamy na kolejną wystawę z cyklu Sekwencje. Na holu głównym Kompleksu Centrum Giełdowego od 26-go czerwca do 5-go lipca będą prezentowane prace Mariana Czapli oraz Malwiny Konopackiej pod wspólnym tytułem tytułem Czerwona Energia.

CZYTAJ WIĘCEJ
29cze 2022

Wystawa dla Irpenia

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wystawę, która znajduje się w holu głównym Kompleksu Centrum Giełdowe w dniach 20-24 czerwca w godzinach 12:00-18:00. Będzie można zobaczyć prezentowane dzieła mistrzów z Ukrainy i Polski. Celem wystawy jest pozyskanie funduszy na przebudowę szkoły średniej n 2 w mieście Irpin. Wystawa Serce dla Ukrainy prezentuje: – Fotografie zmarłego korespondenta fotograficznego … Continued

CZYTAJ WIĘCEJ
20cze 2022

Remont kaskady i ujęcia wody oligoceńskiej.

Ze względu na liczne przecieki i naturalne zużycie materiałów rozpoczęliśmy remont kaskady i ujęcia wody oligoceńskiej. Jeżeli wykonawcy nie napotkają żadnych problemów, prace powinny zakończyć się do dnia 31 sierpnia 2022 roku. Za udrudnienia serdecznie przepraszamy.

CZYTAJ WIĘCEJ
20maj 2022

Spotkanie z cyklem wystaw „Sekwencje”.

Serdecznie zapraszamy do naszego holu głównego na drugie spotkanie z cyklem wystaw „Sekwencje”.

CZYTAJ WIĘCEJ
11maj 2022

Wystawa „Na krawędzi.

Serdecznie zapraszamy do naszego holu głównego na wystawę „Na krawędzi. Pogranicza porysunkowej przestrzeni” – wyjątkowa wystawa prac wykładowców z ASP Łódź, ASP Wrocław, ASP Gdańsk, ASP Poznań, ASP Warszawa, ASP Kraków. https://wgospodarce.pl/informacje/105152-na-gieldzie-nie-tylko-akcje-wyjatkowa-wystawa-prac-artystow-asp

CZYTAJ WIĘCEJ
17gru 2021