Aktualności

26.05.2017 r.

... ...

Zapraszamy na Wystawę ...

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że w okresie od 1-go do 16-go czerwca br. będziemy mieli zaszczyt gościć w holu głównym Kompleksu ,,Centrum Giełdowego” wystawę prac młodego i zdolnego artysty Piotra Wolfa.
Piotr Wolf, urodzony w 1995 roku laureat ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów plastycznych. W okresie ostatnich dwóch lat zorganizował trzy wystawy indywidualne. Niezwykle ważna jest dla niego inicjatywa lokalna. Jego celem jest otworzenie szkoły plastycznej na Podkarpaciu, w miejscu gdzie dorastał i wie jak ważna jest pomoc uzdolnionej młodzieży w rozwijaniu ich artystycznych zdolności. Poczynił już pierwsze kroki w realizacji swojego projektu - w ostatnim czasie otrzymał wsparcie finansowe z funduszy europejskich oraz wychodzi ze swoimi pracami na rynek komercyjny.
Artystyczne motto Piotra Wolfa to: „Sztuka karmi się emocjami.”
Zapraszamy do obejrzenia wystawy!

28.04.2017 r.

...

Od innowacji do inwestycji

W holu głównym Kompleksu "Centrum Giełdowe" BGK Nieruchomości zorganizował konferencję „Od innowacji do inwestycji”, na którą zaproszono firmy mogące wziąć udział w realizacji programu mieszkaniowego rządu.
Program rządowy zakłada, że w 2030 r. będzie 435 mieszkań na 1 tys. mieszkańców, o 72 mieszkania na 1 tys. osób więcej niż dziś. Z tych danych wynika, że w Polsce powinno powstać 2,7 mln mieszkań do 2030 r.

04.04.2017 r.

...

Quo Vadis HR?

Polski rynek kapitałowy ma 25 lat. Jubileusz ten jest dobrą okazją do podsumowań i analiz przekrojowych. Jak zmieniała się rola HR w spółkach giełdowych na przestrzeni 25 lat? Co czeka HR w najbliższych latach? Jakie umiejętności, procesy oraz trendy są kluczowe dla funkcji zarządzania zasobami ludzkimi? Jak zmieniają się oczekiwania Zarządów w stosunku do HR?
Na te i inne pytania daje odpowiedź badanie Quo Vadis HR realizowane wspólnie przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych i międzynarodową grupę doradczą BPI Group.

20.03.2017 r.

...

Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach

Do 29 marca będziemy mieli okazję oglądać zacięte pojedynki o tytuł mistrza i mistrzyni kraju w szachy. W Lotto Indywidualnych Mistrzostwach Polski wystąpi 10 pretendentów do tytułu mistrza kraju (szczegółowe informacje w Regulaminie). Równocześnie odbędą się Budimex Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet. Wystąpi w nich prawie cała drużyna olimpijska, która w zeszłym roku zdobyła historyczny srebrny medal na 42 Olimpiadzie Szachowej w Baku.
Walka zapowiada się pasjonująco a emocji na pewno nie zabraknie.
Splendoru imprezie dodaje fakt, że zmagania zawodników będą przebiegały w Sali Notowań GPW.
Kibiców zapraszamy do odwiedzenia sali gry, znajdującej się w Centrum Giełdowym, ul. Książęca 4, II piętro – prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości.

14.03.2017 r.

...

X Międzynarodowa Konferencja z cyklu „Innowacyjność i kreatywność w gospodarce. Projektujemy dobrą formę”

Tegoroczna edycja Konferencji skupiła się przede wszystkim na korzyściach, jakie wynikają z efektywnego zastosowania wzornictwa w projektowaniu produktów i usług branży medycznej, farmaceutycznej i kosmetycznej.
Konferencja pod honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju.

17.01.2017 r.

...

Wystawa "Małe Wielkie Prace"

Fundacja Editions Spotkania oraz Centrum Giełdowe S.A. serdecznie Państwa zapraszają na wystawę przygotowaną przez Stanisława i Piotra Młodożeńców pt. "Małe Wielkie Prace". Kilkadziesiąt niepublikowanych prac, jednego z najwybitniejszych polskich twórców plakatu i ilustracji książkowych, Jana Młodożeńca można oglądać od czwartku w holu Centrum Giełdowego w Warszawie. Jan Młodożeniec – polski artysta, plastyk, malarz, grafik, plakacista. Laureat licznych nagród. Tworzył projekty plakatów filmowych (m.in. Dawno temu w Ameryce, Ojciec chrzestny, Gremliny Rozrabiają, Wielki Gatsby), teatralnych (do sztuk Czechowa, Fredry, Wyspiańskiego) oraz okładek książek (Agnieszka Osiecka Szpetni czterdziestoletni, Witold Gombrowicz Transatlantyk).
Zmarł 12 grudnia 2000 r. w Warszawie. Obecnie jego prace znajdują się m.in. w muzeach w Amsterdamie, Berlinie, Paryżu, Brnie i Nowym Jorku.
Wystawa odbywa się pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Zapraszamy do 9 lutego.

3.12.2016 r.

...

Giełdowe Mikołajki 2016

"Giełdowe Mikołajki 2016" już za nami!
W programie nie zabrakło mikołajkowych gier i zabaw, fotobudki, warsztatów, w trakcie których dzieci wykonały świąteczne stroiki, kartki, przytulanki, breloczki, szklanki i wiele innych! Dzieci odwiedził również gość specjalny - Święty Mikołaj!
Wszystkim gościom dziękujemy za przybycie!

28.11.2016 r.

...

OTIS

OTIS to największy na świecie producent dźwigów, schodów i chodników ruchomych. Wczoraj w holu głównym naszego Kompleksu "Centrum Giełdowe" podczas uroczystej konferencji, okraszonej występami artystycznymi, firma Otis zaprezentowała swoim gościom najnowocześniejsze i unikatowe rozwiązania systemów transportu pionowego.

10.11.2016 r.

...

CCC S.A.

CCC S.A. to marka sieci salonów typu multibrand z największymi kolekcjami modnych butów i torebek. Dziś w Sali "Imperium" oraz w Centrum Inwestora odbyła się konferencja wynikowa z Zarządem Spółki, na której zaprezentowane zostały wyniki Grupy CCC po III kwartale 2016 roku. Dokonania Spółki potwierdzające rosnącą jej pozycję w Polsce oraz potencjał wzrostu na rynkach zagranicznych zaprezentował Wiceprezes Zarządu - Piotr Nowjalis.

18.10.2016 r.

...

ProKolej

W sali konferencyjnej "Imperium" Fundacja Pro Kolej zorganizowała wczoraj całodzienną konferencję branżową "Kolej 4.0 - otwarte ramy działania" skierowaną do podmiotów sektora kolejowego oraz osób zainteresowanych przemysłem, logistyką, gospodarką. Ze względu na zróżnicowane pochodzenie prelegentów i uczestników konferencja prowadzona była w języku polskim i angielskim z tłumaczeniem symultanicznym.

07.10.2016 r.

...

Uroczyste otwarcie

Stało się ... uroczyste otwarcie Timeless Gallery Group - Warszawa połączone z wernisażem, w którym wzięło udział ponad 250 osób z świata sztuki i biznesu, zebrało mnóstwo pochlebnych opinii. Życzymy powodzenia i cieszymy się, że możemy być częścią Państwa projektu promocji sztuki na terenie Kompleksu ,,Centrum Giełdowe".

22.09.2016 r.

...

OEX S.A.

OEX S.A. to grupa kapitałowa działająca w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu. Dziś swoje śniadanie prasowe i spotkanie mieli właśnie u nas na Sali Imperium oraz w Centrum Inwestora.

14.09.2016 r.

...

Inwestorzy.tv

Hol na poziomie "0" zmienił się nie do poznania! A to wszystko za sprawą inwestorzy.tv, którzy stworzyli w naszym Kompleksie Centrum Inwestora - miejsce spotkań, konferencji, wideokonferencji oraz wywiadów. inwestorzy.tv oraz Centrum Giełdowe S.A. serdecznie zapraszają!

25.08.2016 r.

...

Docenili nas

Kompleks "Centrum Giełdowe" i jego sale konferencyjne został wyróżniony przez portal "mojekonferencje.pl" znaczkiem rekomendacji! Dziękujemy i zapraszamy na nasz profil do zapoznania się z ofertą: www.mojekonferencje.pl/warszawa/centrum-gieldowe24.08.2016 r.

...

Grupa Azoty S. A.

W dniu dzisiejszym w budynku Kompleksu "Centrum Giełdowe" na Sali Notowań oraz w Holu Głównym swoje spotkanie i konferencję miała firma Grupa Azoty S.A.

29.03.2016 r.

...

Szkolenie Active Shooter

Co robić w sytuacjach krytycznych? Jak reagować w przypadku wystąpienia napadów lub ataków terrorystycznych, gdy zagrożone staje się życie i zdrowie większych grup osób? - w ostatnich dniach odpowiedzi na te i inne pytania mogliśmy uzyskać podczas szkolenia Active Shooter w naszym Kompleksie "Centrum Giełdowe", prowadził je ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa wewnętrznego, dr Krzysztof Liedel pracownik naukowy Collegium Civitas, kierujący przez lata jednostkami zwalczającymi przestępczość zorganizowaną i zagrożenia terrorystyczne, również autor licznych publikacji. Serdecznie dziękujemy!

19.03.2015 r.

...

Pokaz kolekcji Ewy Minge

Po Nowym Jorku, Mediolanie, Paryżu czas na Kompleks "Centrum Giełdowe"! Zapraszamy do krótkiej fotorelacji z najnowszego pokazu kolekcji Ewy Minge i jej nowego brandu modowego Femestage w holu głównym naszego Kompleksu.

09.01.2015 r.

...

"The art of making art"

Już od dziś w lobby naszego Kompleksu "Centrum Giełdowe" można oglądać wystawę prac niezwykłego malarza Roberta Latosia "The art of making art". Zapraszamy! Wystawa potrwa do 19.01

Skontaktuj się

Centrum Giełdowe S.A.

ul. Książęca 4

00-498 Warszawa

22 537 70 10

22 537 70 05

cg@cgsa.com.pl

 
© 2015 Centrum Giełdowe S.A. All rights reserved.
 
www.cgsa.com.pl